Kończy się czerwiec i nabożeństwo ku czci Serca Jezusowego. Jednocześnie w okresie wakacyjnym nie będzie nabożeństwa różańcowego choć usilnie zachęcamy do prywatnej modlitwy.

Jutro przeżywamy Uroczystość św. Piotra i Pawła. W naszych modlitwach pamiętajmy o Pasterzu naszej diecezji J.E. Księdzu Biskupie Piotrze Liberze, który obchodzi dzień swoich imienin.

W przyszłą niedzielę po sumie adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja Eucharystyczna wokół kościoła. Zapraszamy asystę procesyjną.

W okresie wakacyjnym, czyli od przyszłej niedzieli, Msze Święte w niedzielę odprawiamy o godzinie 9.00, 11.00 i 16.00.

W przyszłą niedzielę o godzinie 17.00 będzie odprawiona Msza Święta pogrzebowa za Śp. Stanisława Kurczewskiego, która z racji na ograniczenia sanitarne, nie odbyła się w dniu pogrzebu.

W tym tygodniu wywieźliśmy ostatnią partię śmieci z cmentarza. Dlatego bardzo serdecznie proszę nie wrzucać śmieci do śmietnika, gdyż chcemy wylać w nim posadzkę. Dobrze by było powstrzymać się przez pewien czas od sprzątania naszych grobów. Na początku tygodnia pojawi się tymczasowy kontener. Dziękuję serdecznie za zrozumienie naszego wspólnego dobra.

We wtorek na godzinę 19.00 zapraszam na spotkanie członków Parafialnej Rady Gospodarczej. Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich sołtysów z wiosek naszej parafii. Pragnąłbym aby każda wioska miała swojego przedstawiciela w tym gremium. Wszak odpowiedzialność za sprawy materialne parafii ponosimy wszyscy i wspólnie powinniśmy zaradzać problemom w tych kwestiach. Z wiosek, które częściowo należą do naszej parafii a sołtys mieszka w części z poza parafii, zapraszam reprezentanta.

Pragnę poinformować nas wszystkich, iż wolą Ks. Biskupa, ks. Michał w przyszłym roku akademickim rozpocznie studia zaoczne z zarządzania marketingowego w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiary składane w jakiejkolwiek formie na rzecz naszej parafii. Dziękujemy też za ofiary złożone w dniu dzisiejszym na tacę. Bóg zapłać.