Trwa czerwiec – miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Każdego dnia zapraszamy o godzinie 16.45 a w niedzielę po sumie.

We wtorek, 23 czerwca, obchodzimy Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmiemy wszystkich ojców z naszej wspólnoty parafialnej, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o własne rodziny. Wszystkich ojców ze swoimi najbliższymi zapraszam na Mszę Świętą o godz. 17.30

W środę, 24 czerwca, przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela, który przygotował drogę Panu Jezusowi. Tę uroczystość rozpoczniemy już wieczorem we wtorek Mszą Świętą wigilijną W samą uroczystość Msze Święte o godz. 17.30 i 18.00

Zbliża się koniec roku katechetycznego i szkolnego. Przypominam dzieciom, młodzieży i rodzicom, że każde dzieło, aby przyniosło dobre owoce, by było dobrze zakończone, powinno być ofiarowane Panu Bogu. Niech nie zabraknie tego dziękczynienia w nadchodzących dniach. Będziemy też prosić o dobre przeżycie czasu wakacji. Zapraszamy na Mszę Świętą w niedzielę o godzinie 10.00.

W sobotę 27 czerwca z racji zakończenia roku szkolnego, Zarząd Klubu Sportowego „ Świt” organizuje Rodzinny Rajd Rowerowy. Rozpoczęcie o godzinie 15.00 na stadionie naszego klubu. Przewidziane jest ognisko i wiele innych atrakcji. Zapraszamy bardzo serdecznie.

30 czerwca w Przychodni Lekarskiej SUD-MED. Przy ul. Kościelnej odbędą się badania USG dopplerowskie. Informacje zawarte są na ulotce zamieszczonej na tablicy ogłoszeń.

W przyszłą niedzielę ( ostatnią miesiąca) po sumie zapraszam na spotkanie, modlitwę i zmianę tajemnic wszystkich członków Kół Żywego Różańca z naszej parafii.

Po długiej przerwie z wiadomych przyczyn wznawiamy spotkania formacyjne grup działających w naszej wspólnocie: zapraszamy serdecznie:
– we wtorek na godzinę 19.00 – grupę lektorów
– w środę na godzinę 19.00 – członków Rady Duszpasterskiej i Akcji Katolickiej
w przyszłym tygodniu we wtorek na godzinę 19.00 zapraszam członków Rady Gospodarczej. Zapraszam wszystkich sołtysów z wiosek naszej parafii. Z wiosek, które częściowo należą do naszej parafii a sołtys mieszka w części z poza parafii, zapraszam reprezentanta.

Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiary składane w jakiejkolwiek formie na rzecz naszej parafii. Dziękujemy też za ofiary złożone w dniu dzisiejszym na tacę. Bóg zapłać.

Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć następujące osoby:

Wronka Marek, kawaler Płonna, parafia Góra
Kowalczyk Alicja, panna Mieczyno, parafia tutejsza

Ktokolwiek znałby przeszkody zachodzące między tymi osobami, które uniemożliwiałyby ważne zawarcie małżeństwa, w sumieniu zobowiązany jest to zgłosić do Kancelarii Parafialnej.