Dziś szósta niedziela zwykła w ciągu roku liturgicznego. Każda Msza Święta jest uwielbieniem Boga i uświęceniem człowieka. Niech usłyszane słowo Boże i udział w świętych obrzędach będą dla nas pomocą w chrześcijańskim przeżywaniu naszej codzienności.

Dziś o godzinie 11.00 w salce na plebani będą pobierane miary do strojów pierwszokomunijnych, Zapraszamy rodziców i dzieci klas III.

Rozpoczynają się ferie zimowe dla dzieci i młodzieży. Życzymy wszystkim miłego odpoczynku. Pamiętajmy jednak o naszym uczestnictwie we Mszy świętej niedzielnej. Ks. Grzegorz w tym tygodniu będzie również odpoczywał dlatego spowiedź w dni powszednie będzie przed Mszą świętą.

W przyszłą niedzielę ofiary, które będziemy zbierać na tace są przeznaczone na zakup oleju opałowego do ogrzewania świątyni. Ten okres był nieco zimniejszy niż w ubiegłych latach. Liczę na to, że wszyscy w miarę możliwości włączą się w to nasze dobro wspólne.

Dziś, na prośbę Ks. Bpa Szymona, ofiary zbierane do puszek po Mszach świętych są naszym wsparciem dla ofiar trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii. Ogrom tej tragedii widzimy w mediach. Niech nasze serca otworzą się na potrzeby bliźnich w tych trudnych chwilach, które przeżywają. Za okazane wsparcie składamy wszystkim serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać.