Dziś piąta niedziela w ciągu w roku kościelnego. Dobry Bóg gromadzi nas na Świętej Wieczerzy, aby karmić słowem i Ciałem Chrystusa. W ten sposób umacnia nas na drodze naszych codziennych zmagań.

Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja po Mszy Świętej o godz. 12.00.

W sobotę, 11 lutego, przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Dziś Lourdes to jedno z najbardziej znanych sanktuariów maryjnych na świecie. Słynie z wielu pielgrzymek oraz licznych uzdrowień duszy i ciała. To wspomnienie jest obchodzone także jako Światowy Dzień Chorych. Szczególną modlitwą będziemy otaczać wszystkich, którzy zmagają się z trudnościami choroby i cierpienia.

W przyszłą niedzielę na godzinę 11.00 zapraszamy rodziców klas III do salki na plebani. Będą pobierane miary do strojów dla dzieci przystępujących do I Komunii Świętej.

We wtorek na godzinę 19.00 zapraszamy na spotkanie wszystkich lektorów. Spotkanie tradycyjnie na plebani.