Dziś przypada piętnasta niedziela w ciągu roku. Na drogach wakacyjnego odpoczynku niech nie zabraknie spotkania z Bogiem w czasie Eucharystii. Pamiętajmy o niedzielnym obowiązku uczestnictwa we Mszy Świętej. Znajdźmy także czas na osobistą adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę, aby umacniać wieź ze Zbawicielem.

W środę, 13 lipca, po Mszy Świętej o godz. 18.00 nabożeństwo fatimskie. Zapraszamy na wspólną modlitwę, aby przez ręce Niepokalanej przedstawiać Bogu nasze pokorne prośby.

“W tym roku w dniach 6 – 14 sierpnia wyruszy 41 Pielgrzymka Diecezji Płockiej na Jasną Górę pod hasłem „Powróćmy na Eucharystię”. Po czasie pandemii pielgrzymka będzie miała tradycyjny charakter. Gorąco zachęcamy i zapraszamy do wzięcia udziału w tym szczególnym wydarzeniu. Zapisy na pielgrzymkę odbywają się w każdej parafii. Spotkanie organizacyjne dla grupy biało-czerwonej, w której skład wchodzi nasza parafia odbędzie w niedzielę 24 lipca w płockiej farze po Mszy św. o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy”.

W razie wszelkich pytań proszę dzwonić: 512 527 376

Ks. Grzegorz Makowski, wikariusz Parafii św. Jana Chrzciciela w Bielsku

Przewodnik Grupy Biało-Czerwonej