Dziś czternasta niedziela zwykła w ciągu roku kościelnego.

W środę, 6 lipca, przypada liturgiczne wspomnienie Błogosławionej Marii Teresy Ledóchowskiej. Ten dzień jest świętem patronalnym Apostolstwa Chorych w związku ze wspomnieniem Najświętszej Maryi Panny Uzdrowienia Chorych. W modlitwie będziemy polecać Bogu wszystkich chorych i cierpiących, a także tych, którzy leczą i pielęgnują chorych.

Czwartek, 7 lipca, będzie pierwszym czwartkiem miesiąca. Modlitwa o uświęcenie kapłanów oraz o nowe powołania o godz. 17.30.

Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy i wakacje życzymy dobrego odpoczynku i szczęśliwych powrotów do domu.

W okresie wakacyjnym spowiadamy się przed Mszą świętą.

Wszelkie sprawy związane z ewentualnymi pracami na cmentarzu, oraz sprawy gdzie niezbędny jest ks. Proboszcz, proszę załatwiać w miesiącu lipcu albowiem w sierpniu będę na urlopie.