W atmosferze betlejemskiego żłobka i śpiewu kolęd gromadzimy się w naszym parafialnym wieczerniku na wspólnej modlitwie . Podobnie jak w ubiegłym roku, zapraszamy Was Drodzy Parafianie na Msze Święte Kolędowe do naszej świątyni na godzinę 18.00.

Będziemy odprawiać Msze święte koncelebrowane ( każdy kapłan za wyznaczone wioski lub ulice) modląc się o błogosławieństwo Boże dla poszczególnych rodzin. Każda rodzina otrzyma „ pakiet kolędowy”, w którym chcemy ofiarować : kalendarz na 2022 rok, obrazek do powieszenia na ścianie lub magnes z błogosławieństwem domu, obrazek z modlitwą w intencji rodziny oraz tradycyjnie wodę święconą.

W czasie Mszy świętej będziemy słuchać i rozważać Słowo Boże oraz przedstawimy sprawozdanie z działalności duszpasterskiej oraz w kwestiach materialnych.

W czasie naszych modlitewnych spotkań będzie można złożyć tradycyjną ofiarę kolędową i na funkcjonowanie parafii oraz inwestycje parafialne. Oczywiście jeśli ktoś chce i czuje taką potrzebę wsparcia naszej wspólnoty, pamiętając o naszej „złotej” zasadzie: 1/ musi Cię być na to stać, 2/ chcesz to uczynić bo czujesz taką potrzebę i 3/ sprawi Ci to ogromną radość. ZAPRASZAMY BARDZO SERDECZNIE.

PLAN MSZY ŚWIĘTYCH KOLĘDOWYCH:

Poniedziałek 17 stycznia:

1/ Pl. Bojowników, ul. Sienkiewicza,

2/ ul. Kościuszki i ul. Krótka

3/ ul. Wieczorka i ul. Szkolna

Wtorek 18 stycznia:

1/ ul. Parkowa i ul. Polna

2/ ul. Północna oraz Borowo

Środa 19 stycznia:

1/ ul. Wiatraczna i ul. Trzydziestolecia

2/ ul. Głowackiego, ul. Targowa

3/ ul. Wiosenna i ul. Tęczowa

Czwartek 20 stycznia:

1/ ul. Strażacka i ul. Piękna

2/ ul. Żwirki i Wigury, ul. Partyzantów

Piątek 21 stycznia:

Osiedle Północne

1/ ul. Słoneczna, Jaśminowa, Chabrowa i 11- listopada

2/ ul. Chopina, Młodzieżowa, Kopernika i Korczaka

Sobota 22 stycznia:

Osiedle Sportowe

1/ ul. Jodłowa, Brzozowa, Modrzewiowa i Klonowa

2/ ul. Sportowa, Sosnowa, Akacjowa i Lipowa