Niedzielna liturgia słowa przypomina, że każdy chrześcijanin jest wezwany do nieustannego nawracania się, przemieniania swojego życia tak, by było ono bardziej przepełnione Ewangelią.

W czwartkowe święto Nawrócenia Świętego Pawła, Apostoła Narodów, zakończy się Tydzień Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Pamiętajmy nieustannie o modlitwie w tej intencji i starajmy się budować jedność w naszych rodzinach i domach, wspólnotach, zakładach pracy, w całym naszym narodzie.

W tym tygodniu zakończymy duszpasterskie odwiedziny kolędowe rodzin naszej parafii. W najbliższych dniach odwiedzimy mieszkańców…

Poniedziałek 22.01.2024 od godziny 15.00 – Osiedle Północne

– ul. 11 listopada i ul. Jaśminowa

– ul. Korczaka i cała ul. Słoneczna

Wtorek 23.01.2024 od godziny 15.00 – Osiedle Północne

– ul. Chopina ( od Płockiej), ul. Dębowa i ul. Chabrowa

– ul. Kopernika ( od Chopina) i ul. Młodzieżowa

Środa 24.01.2024 od godziny 15.00

– ul. Wieczorka

– ul. Kościelna ( od Płockiej do Wieczorka)

Czwartek 25.01.2024 od godziny 15.00

– ul. Kościelna ( od Wieczorka do Chopina)

– ul. Kościelna ( od plebani do Chopina )

Piątek 26.01.2024 od godziny 15.00

– Kolonia Staroźreby i tzw. ul. Młyńska

Serdecznie dziękujemy za wszystkie miłe spotkania i rozmowy, które odbyliśmy w tym tygodniu Dziękujemy za Waszą  otwartość,  życzliwość i gościnność. Pragniemy też podziękować za ofiary kolędowe oraz te złożone na nasze inwestycje parafialne.