Biblijne czytania, które dziś odczytujemy i medytujemy, przypominają ważne kwestie: że krótkim jest życie człowieka na ziemi i że jest ono ciągłym zmaganiem się ze swoimi słabościami. Dzisiejsze czytania przypominają również, że każdy jest wezwany do głoszenia życiem Ewangelii. Obyśmy dobrze wykorzystywali czas ziemskiej pielgrzymki…

To już ostatnie dni karnawału. Przeżyjmy je w duchu chrześcijańskiej radości.

W przyszłą niedzielę, 11 lutego, przypada Światowy Dzień Chorego. Pamiętajmy o naszych bliskich chorych z naszej rodziny parafialnej. Postarajmy się aby mogli oni, z naszą pomocą, dotrzeć do świątyni.

Po zakończonej wizycie duszpasterskiej kancelaria parafialna jest czynna według ustalonych godzin.

W lutym, w dni gdy jest wyznaczona tylko jedna intencja, Msza święta jest odprawiana tylko o godzinie 17.30.