Kończymy w naszej wspólnocie parafialnej rekolekcje wielkopostne, ten wyjątkowy czas, który dał nam Bóg, abyśmy go wykorzystali ku dobremu. Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do owocnego przeżycia tych dni rekolekcyjnych a szczególnie Ks. Michałowi za obecność, wspólną modlitwę oraz wygłoszone słowo Boże, które zapewne pozwoli nam inaczej spojrzeć na wiele spraw z naszej codzienności. Bóg zapłać.

W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o 10.00 zapraszamy na spotkanie dzieci i rodziców klas III. Bardzo proszę o obecność wszystkich zainteresowanych albowiem będziemy ustalać sprawy organizacyjne związane z uroczystością I Komunii Świętej.

Zapraszamy bardzo serdecznie na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 16.50.

W zakrystii, po Mszach świętych, możemy nabywać baranki na stół wielkanocny w cenie 8 zł.

W Wielkim Poście Kościół zachęca do podejmowania dzieł miłosierdzia. W naszej świątyni wystawiona jest „skarbona”, gdzie można składać ofiary, które zostaną przeznaczone na konkretna pomoc misjonarzom z naszej diecezji. Dziękujemy za każdy – nawet najmniejszy gest wsparcia.

Pragnę serdecznie podziękować za złożone ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego, dekorację świąteczną naszej świątyni i całoroczny wystrój świątyni:

– ul. Szkolna ( 12 rodzin) – 270 zł

– Borowo ( 5 rodzin) – 300 zł

– Grabina (12 rodzi – 450 zł

– ul. Partyzantów ( 7 rodzin) – 280 zł

– ul. Parkowa ( 31 rodzin ) – 795 zł

– ul. Lipowa ( 9 rodzin) – 150 zł

Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

W dniu dzisiejszym swoje święto patronalne obchodzi Ks. Grzegorz. Z tej też okazji pragniemy złożyć Księdzu Prefektowi najserdeczniejsze życzenia: błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej. Niech Jezus Chrystus, Najwyższy Kapłan, wspiera swoją mocą w posłudze duszpasterskiej.