PIĄTEK 10 marzec 2023

SOBOTA 11  marzec 2023

900   Msza św. z nauką dla chorych i starszych

1030   Msza św. z nauką dla dzieci

1200   Msza św. z nauką dla młodzieży (kl. VIII oraz kandydaci do bierzmowania i młodzież szkół ponadpodstawowych)

1800   Msza św. z nauką ogólną

NIEDZIELA 12 marzec 2023

830   Msza św. z nauką ogólną

1000   Msza św. z nauką ogólną

1200   Msza św. z nauką ogólną / Gorzkie Żale

1600   Msza św. z nauką ogólną

Spowiedź święta w piątek i sobotę podczas nabożeństw

Rekolekcje są okazją do wyciszenia się oraz zastanowienia nad sobą i swoim życiem przed Bogiem i wraz z Nim. To szansa, by spotkać Jezusa, poznać Go, pokochać;

– doświadczyć miłości Boga i na niej budować swe życie;

– poznać siebie w świetle Słowa Bożego: swoje życiowe zranienia, zagubienia, zakłamania – pokonać to, co odbiera radość życia;

– skonfrontować swoją przeszłość i teraźniejszość z Bogiem oraz pojednać się z Nim, by żyć w wolności;

– odczytać właściwie Boży plan w odniesieniu do swego życia.

Chcemy w tym czasie zastanowić się: Jak w moim życiu mogę naśladować życie Jezusa Chrystusa i stawać się Jego uczniem. Mówiąc inaczej: Jak dobrze żyć w obecnym świecie, który proponuje nam zupełnie inne postawy i „wartości” niż Jezus Chrystus.

Jezus mówi do nas: „Nie lękaj się niczego. Ja zawsze jestem z Tobą. We mnie znajdziesz ukojenie wszelkich niepokojów i lęków.”

Zapraszamy wszystkich do udziału w tych rekolekcjach i życzymy Wam i sobie owocnych  i pięknych przeżyć.

Ks. Michał Tański – rekolekcjonista,
oraz Wasi Duszpasterze