Dziś Dzień Środków Społecznego Przekazu. Módlmy się za tych, którzy są odpowiedzialni za przekaz prawdy i faktów. Jak słyszeliśmy z zachęty Ks. Biskupa, dzisiejsze ofiary składane do puszek są naszym wsparciem działalności Katolickiego Radia Diecezji Płockiej. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

Dziś po Mszy świętej o 10.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania.

W dniu wczorajszym dzieci z naszej parafii uczestniczyli w pielgrzymce do Rostkowa aby uczcić Patrona dzieci i młodzieży św. Stanisława Kostkę. Dziękuję wszystkim dzieciom, które wzięły udział w pielgrzymce mimo nie sprzyjających warunków pogodowych. Byliście naprawdę dzielni. Dziękuję serdecznie Ks. Robertowi, s. Cecylii oraz naszym lektorkom Justynie Żmijewskiej i Agnieszce Surmak za opiekę nad dziećmi. Wszystkim niech Patron św. Stanisław błogosławi.

W piątek o godzinie 19.00 zapraszam na spotkanie w plebani członków Rady Gospodarczej naszej parafii. Liczę na obecność wszystkich.

W minionym tygodniu a dokładnie w piątek dzień swojego Patrona obchodził Ks. Robert. Z tej okazji pragniemy złożyć czcigodnemu solenizantowi najserdeczniejsze życzenia. Niech Chrystus Najwyższy Kapłan obdarza zdrojem łask i błogosławieństwem w posłudze kapłańskiej dla dobra Kościoła a szczególnie naszej wspólnoty parafialnej. Szczęść Boże.