Dziś trzydziesta trzecia niedziela zwykła w ciągu roku liturgicznego. W drugą niedzielę listopada od 2009 roku obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Naszą modlitwą wspieramy dzisiaj chrześcijan na całym świecie, którzy nie mogą swobodnie wyznawać swojej wiary.

Dziś po Mszy Świętej o godzinie 10.00 zostaną wyróżnione te dzieci, które najgorliwiej uczestniczyły w nabożeństwie różańcowym.

Cieszymy się, że rośnie nam grupa scholii. Dlatego bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich na spotkanie w sobotę na godzinę 12.00 do salki na plebani.

Natomiast ministrantów zapraszamy na spotkanie w sobotę na godzinę 10.00.

Pan Organista roznosi do naszych rodzin poświęcony opłatek na stół wigilijny. Harmonogram jest wywieszony na tablicy ogłoszeń oraz na stronie parafialnej.

W najbliższą niedzielę, 20 listopada, przypada uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Będzie to ostatnia niedziela roku liturgicznego. Tego dnia obchodzimy święto patronalne Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

Zakończyliśmy remont zakrystii kapłańskiej. Zostały zniwelowane zacieki, uzupełnione tynki, które odpadły. Całość została odmalowana czyli sufit, ściany, okna i podłoga. Pomału będziemy przygotowywać do remontu drugą zakrystię.