Zmartwychwstały Pan Jezus, ukazując się swoim uczniom i przyjaciołom, dawał im dowody, że żyje. W przeznaczonym na dzisiaj fragmencie Ewangelii słyszymy o jednym z takich spotkań, a na kartach Pisma Świętego można znaleźć więcej takich opisów. W tę trzecią niedzielę Wielkanocy, obchodzoną w naszej ojczyźnie jako Niedzielę Biblijną, inaugurujemy w Polsce Tydzień Biblijny. Pragniemy zachęcić wszystkich Parafian do indywidualnej lektury i medytacji Biblii, by spotkać Pana, który mówi do swojego ludu.

Dzisiaj po Mszy świętej o godzinie 10.00 spotkanie rodziców klas III i IV czyli klas komunijnych.

W piątek przeżyliśmy uroczystość bierzmowania w naszej parafii. Proszę aby młodzież, która przystąpiła do sakramentu bierzmowania zgłaszała się do zakrystii po dyplomy i zaświadczenia o przyjęciu tego sakramentu.

Pan organista zaprasza osoby chętne, które chciałyby brać czynny udział w liturgii jako osoby śpiewające. Proszę o kontakt z Panem organistą.