Dziś przeżywamy ważne wydarzenie w naszej wspólnocie parafialnej. Zawierzamy całą naszą Parafie i poszczególne rodziny Matce Bożej. Dziękuję za obecność, wygłoszone Słowo Boże i zawierzenie Ojcu Romanowi. Dziękuję również za wspólną modlitwę całej grupie, którą gościmy wśród nas. Niech Matka Boża w tych trudnych chwilach doświadczenia wyprasza nam zdroje łask.

Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny, w którym będziemy otaczać modlitwą i wsparciem materialnym szczególnie tych, którzy głoszą Chrystusa na wszystkich kontynentach świata.

Kończy się październik – miesiąc różańca. Zapraszamy codziennie o16.50 a w niedziele o 15.30. Na przyszłą niedzielę dzieci przynoszą podpisane wyklejanki z różańca.

Nadchodzący listopad to miesiąc szczególnej pamięci o naszych zmarłych. Możemy zgłaszać naszych bliskich zmarłych do wspólnej modlitwy kościoła w wypominkach.

Przyszły weekend to czas, w którym wyruszymy na groby bliskich. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny.  Program nabożeństw wywieszony jest na tablicy ogłoszeń.

Pragnę serdecznie podziękować za ofiary złożone na wywóz śmieci:

* Bromierz – 7 rodzin – 130 zł
* Nowy Bromierz – 20 rodzin – 400 zł
* Nowe Staroźreby – 14 rodzin – 300 zł
* Przedbórz – 19 rodzin – 420 zł

Przy śmietniku znajdują się dwa białe pojemniki, które służą do składowania liści i tylko liści.

Dziękuję serdecznie Panom Henrykowi Grzegorzewskiemu i Zbigniewowi Surmak za wykonanie i zamontowanie statywu pod nagłośnienie na cmentarzu.

Dziękuję serdecznie Pani Agnieszce Gajewskiej za wystrój kościoła na dzisiejszą uroczystość.

Próba scholii w sobotę o godzinie 15.00

Przypominam o obowiązku zakrywania ust i nosa w pomieszczeniach zamkniętych oraz o dezynfekcji rąk.