Każdego dnia zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o 16.50 a w niedzielę o 15.30. I taki układ nabożeństw pozostanie na stałe.

W przyszłą niedzielę ważne wydarzenie w naszej parafii. Będziemy gościć wśród nas Ojca Romana z Jasnej Góry, który dokona zawierzenia naszej Parafii Matce Bożej. Zawierzenie poszczególnych rodzin odbędzie się na każdej Mszy świętej. Natomiast uroczyste zawierzenie całej wspólnoty parafialnej na sumie o godzinie dwunastej. Przynosimy ze sobą akty zawierzenia, które nabyliśmy w zeszłym tygodniu.

Dziękuję serdecznie druhom z OSP Staroźreby za przycięcie gałęzi na cmentarzu w głównej alei.

Dziękuję za ofiary zebrane na wywóz śmieci z cmentarza:

• Przeciszewo Kolonia – 15 rodzin – 420 zł
  • Kościelna /od Wieczorka w stronę Sędka – 23 rodziny – 430 zł
  • Żwirki i Wigury – 7 rodzin – 180 zł
  • Płocka / od strony Worowic/ – 31 rodzin – 630 zł
  • Opatówiec – 2 rodziny – 90 zł
  • Kościelna / od Płockiej do wieczorka/ – 14 rodzin – 260 zł
  • Worowice Wyroby – 12 rodzin – 340 zł
  • Polna – 24 rodziny – 285 zł
  • Strażacka i Piękna – 25 rodzin – 420 zł
  • Nowy Bromierzyk – 14 rodzin – 370 zł

Możemy już zgłaszać naszych bliskich zmarłych do wspólnej modlitwy kościoła w tzw. wypominkach na przyszły rok.

Zapraszamy na próbę scholii w soboty na godzinę 15.00

Natomiast zbiórki ministrantów w soboty o 10.00

Ksiądz Rektor dziękuje serdecznie za ofiary przekazane na rzecz naszego Seminarium Duchownego.

Przypominam, że minął termin składania deklaracji do Komunii Świętych i Sakramentu Bierzmowania.