Dzisiejsza niedziela z inicjatywy Ojca Świętego Franciszka jest obchodzona w całym Kościele jako Niedziela Słowa Bożego.

Dziś łączymy się duchowo z ofiarami trzęsienia ziemi w Chorwacji. Pragniemy również wesprzeć ich materialnie składając na ten cel ofiary do puszek przy wyjściu z kościoła. Niech nasze serca otworzą się na ból i potrzeby tych, którzy stracili dach nad głową i dobytek całego życia. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

W przyszłą niedzielę, po Mszy o godz. 12.00, spotkanie członków Kół Żywego Różańca .

Dziękuje za ofiary złożone na rzecz naszej Parafii w dniu dzisiejszym oraz te indywidualne złożone w kancelarii.

W pierwszą niedzielę tj. 7 lutego, po Mszy św. o godz. 10.00 zapraszamy na spotkanie rodziców klas III, przygotowujących się do I Komunii Świętej. Natomiast po Mszy św. o 12.00 rodziców klas IV, przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego.