Dziś kolejna lipcowa niedziela, 14. w tak zwanym okresie zwykłym roku liturgicznego. W czasie wakacji i urlopów nie zapominajmy o świętowaniu Dnia Pańskiego.

We wtorek, 11 lipca, obchodzimy święto Świętego Benedykta opata, patrona Europy.

W czwartek 13 lipca po Mszy świętej o 18.00 kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszamy serdecznie wszystkich czcicieli Matki Bożej.

W sierpniu wyrusza kolejna Piesza Pielgrzymka z Płocka na Jasną Górę. Osoby chętne do udziału w pielgrzymce zgłaszają się do kancelarii parafialnej. Jak co roku istnieje możliwość pielgrzymki duchowej. Osoby chętne aby w ten sposób wesprzeć wędrujących pątników mogą się zapisywać i odebrać modlitewnik również w kancelarii parafialnej.

Bardzo serdecznie prosimy o zgłaszanie się tych młodych, którzy planują zawrzeć związek małżeński w 2024 roku, w celu ustalenia daty i godziny tej uroczystości.