SOBOTA 16 MAJA

 9.00. Msza Święta wotywna o św. Janie Pawle II w intencji całej naszej wspólnoty parafialnej.

Po Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 12.00 zakończona Regina Caeli. W tym czasie będzie możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania. Zachęcamy do spowiedzi szczególnie tych, którzy nie odbyli jeszcze spowiedzi wielkanocnej.

Msze święte wieczorne według zamówionych intencji o 17.30 i 18.00.

20.00 Rozważanie różańcowe, nabożeństwo majowe zakończone Apelem Maryjnym.

NIEDZIELA 17 MAJA

W czasie Mszy świętych wsłuchiwać się będziemy w słowo Prezydium Konferencji Episkopatu Polski na 100-lecie urodzin Papieża Polaka

20.00 Rozważanie różańcowe, nabożeństwo majowe zakończone Apelem Maryjnym. Jeśli pogoda pozwoli nabożeństwo odprawimy przy naszej figurce przed kościołem. Dla starszych będą wystawione ławeczki. Będzie też nagłośnienie na zewnątrz abyśmy mogli jak najliczniej zgromadzić się wokół świątyni zachowując bezpieczny dystans między sobą według zaleceń epidemiologicznych.

PONIEDZIAŁEK 18 MAJA

 9.00.  Msza Święta w intencji chorych, cierpiących i starszych z naszej wspólnoty parafialnej. Po Mszy świętej różaniec w intencji ustania pandemii i za wszystkich zarażonych i chorych

 Msza święta o 17.30 wedle zamówionych intencji.

18.00. MSZA ŚWIĘTA DZIĘKCZYNNA za pontyfikat św. Jana Pawła II z okolicznościowym kazaniem.

Po Mszy Świętej nabożeństwo majowe i Apel przy figurce Matki Bożej.