W przyszłą niedzielę powitamy nowego Księdza Wikariusza, który decyzją Księdza Biskupa rozpocznie posługę w naszej wspólnocie parafialnej.

Bardzo serdecznie proszę o kontakt ze mną przedstawicieli tych wiosek, które przygotowują wieńce na naszą uroczystość dożynkową, którą planujemy na niedzielę 07 września br. Mam nadzieję, że każda wioska pragnie podziękować Bogu za tegoroczne plony a jednocześnie zechce się pochwalić swoimi zdolnościami artystycznymi. Natomiast najpiękniejszy wieniec wytypujemy do udziału w dożynkach diecezjalnych w dniu 15 września w parafii św. Ojca Pio w Płońsku.

Bardzo serdecznie zapraszam na spotkanie członków dotychczasowej Rady Duszpasterskiej działającej w naszej wspólnocie parafialnej. Spotkanie odbędzie się w najbliższy wtorek o godzinie 18.30 na plebani.

Dziękuję serdecznie za kwiaty do kościoła mieszkańcom II cz. Osiedla Północnego. A właściwie mieszkańcom ul. Chopina i Pięknej. Bóg zapłać. Natomiast na przyszłą niedzielę proszę o przystrojenie naszej świątyni mieszkańców ul. Żwirki i Wigury oraz ul. Partyzantów.