Dziś po sumie spotkanie członków Kół Żywego Różańca.

Za tydzień na sumie o godzinie 12.00 przeżywać będziemy nasze Dożynki Parafialne. Zapraszam bardzo serdecznie na to wspólne dziękczynienie wszystkich parafian, szczególnie tych, którzy na co dzień trudzą się pracą na roli. Niech to będzie podziękowanie Bogu całej naszej parafii i jednocześnie prośba aby tego chleba nigdy nam nie zabrakło.

W poniedziałek uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkie dzieci i młodzież naszej parafii na Mszę świętą o godzinie 18:00. Zapraszamy bardzo serdecznie Rodziców, Nauczycieli i Wychowawców naszych szkół ze Staroźreb i Przeciszewa.

Na tę Mszę święta zapraszamy wszystkich ministrantów. Po Mszy świętej Ks. Michał zaprasza na pierwsze powakacyjne spotkanie grupy ministranckiej.

W piątek zapraszam na spotkanie wszystkich lektorów i członków Akcji Katolickiej na godzinę 18:30. Spotkanie odbędzie się na plebani. Bardzo liczę na obecność wszystkich, gdyż będziemy chcieli ustalić grafik dyżurów poszczególnych lektorów i ustalić szczegóły Dożynek Parafialnych.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi po mszach o godzinie 18.00.

Spowiedź dzieci i młodzieży na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego w pierwszy piątek miesiąca od godziny 16:30.

Od dzisiejszej niedzieli dzieci otrzymują karteczki – pamiątki z uczestnictwa w niedzielnej Mszy Świętej. Te karteczki wklejamy do zeszytów ćwiczeń od religii lub wklejamy do oddzielnego zeszytu od religii. Szczegóły ustalą katecheci.

Dziękuję serdecznie mieszkańcom ulic Szkolnej i Wieczorka za przystrojenie kościoła. Bóg zapłać. Na przyszłą niedzielę o wystrój kościoła proszę mieszkańców ulicy Strażackiej. Proszę o wcześniejszy kontakt ze mną w celu omówienia szczegółów dekoracji.