Dziś w Płońsku, w parafii św. Ojca Pio przeżywamy Dożynki Diecezji Płockiej. Dziękuję serdecznie mieszkańcom Bromierza, którzy z wieńcem dożynkowym reprezentują naszą parafię oraz nasz dekanat.

W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godzinie 10.00, zapraszamy dzieci i rodziców klas III i IV na spotkanie organizacyjne z racji przygotowania do I Komunii Świętej i Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego.

Dziękujemy serdecznie nowożeńcom za dekorację kościoła. Dziękuję też za ofiary na kwiaty mieszkańcom ulic XXX-lecia i Wiatracznej, które będą wykorzystane w przyszłym tygodniu.

Dziś po Mszach świętych zbierane są ofiary do puszek na rzecz Katolickiego Radia Płock. Dzięki naszemu wsparciu głos katolicki może docierać do naszych domów. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

Są do nabycia kalendarze rolnicze w wersji książkowej. Możemy je nabyć po Mszach Świętych w zakrystii w cenie 27 złotych, do czego bardzo serdecznie zachęcamy.

W dniu wczorajszym grupa 50-ciu dzieci z Ks. Michałem uczestniczyła w pielgrzymce do Rostkowa, aby uczcić swojego patrona św. Stanisława Kostkę. Dziękujemy serdecznie za pomoc w opiece nad dziećmi s. Hannie i Pani Hannie Zawodniak.