W przyszłą niedzielę 20 października przeżywać będziemy Niedzielę Misyjną.  Z woli Ojca Świętego Franciszka jest to szczególny dzień modlitw w intencji misji, misjonarzy i o nowe powołania misyjne.

Dnia 15 października obchodzimy kolejny dzień Dziecka Utraconego. Zapraszamy na wspólną Eucharystię i zachęcamy do modlitwy w intencji rodziców, którzy przeżyli trudne doświadczenie utraty dziecka.

W niedzielę misyjną w ramach Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci, nasze Parafialne Koło Misyjne pod kierunkiem s. Hanny organizuje Loterię Misyjną, która będzie trwała od 9.30 do 12.00. Zachęcamy bardzo serdecznie do wzięcia udziału w loterii, aby wesprzeć działalność misyjną.

Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich parafian: dzieci, młodzież i dorosłych na nabożeństwo różańcowe, które w dni powszednie jest odprawiane o godzinie 17.00 a w niedzielę po Mszy Świętej o 16.00. Zapraszamy!

W  sobotę zapraszamy wszystkich chętnych, na kolejne spotkanie naszej scholii parafialnej. Spotkanie w sobotę o godzinie 12.00 w kościele. W przyszłym tygodniu nam nadzieję, że usłyszymy nasze „ Aniołki Onufrego” na Mszy Świętej o godzinie 10.00.

Bardzo serdecznie proszę o zgłaszanie do Ks. Proboszcza sołtysów poszczególnych wiosek (bądź osób, które się tym zajmowały), a także przedstawicieli poszczególnych ulic w związku ze zbiórką ofiar na wywóz śmieci z cmentarza. Najprawdopodobniej będziemy wywozi śmieci w tym tygodniu.

Dziękuję serdecznie  mieszkańcom Bromierzyka Nowego  za dekorację kościoła. Na przyszłą niedzielę proszę o dekoracje kościoła mieszkańców wioski Bromierzyk Wieś.