W przyszłą niedzielę   przeżywać będziemy Rocznicę Poświęcenia Kościoła.

Dziś w niedzielę misyjną w ramach Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci, nasze Parafialne Koło Misyjne pod kierunkiem s. Hanny organizuje Loterię Misyjną. Zachęcamy bardzo serdecznie do wzięcia udziału w loterii, aby wesprzeć działalność misyjną.

Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich parafian: dzieci, młodzież i dorosłych na nabożeństwo różańcowe, które w dni powszednie jest odprawiane o godzinie 17.00 a w niedzielę po Mszy Świętej o 16.00.   Zapraszamy.

W  sobotę zapraszamy  na kolejne spotkanie naszej scholii parafialnej. Spotkanie w sobotę o godzinie 12.00 w kościele. Cieszę się bardzo, że dziś nasze „ Aniołki Onufrego” po raz pierwszy w nowej odsłonie uświetniły naszą liturgię.

Dziękuję serdecznie za ofiary, które do tej pory wpłynęły na wywóz śmieci z cmentarza. Mam nadzieję, że pozostali dołączą w najbliższym czasie.

Dziękuję serdecznie  nowożeńcom za dekorację kościoła.  Na przyszłą niedzielę   dekoracja kościoła zostanie wykonana z ofiar, które złożyli mieszkańcy wioski Bromierzyk Wieś.  Bóg zapłać!

Są wywieszone nowe godziny urzędowania Kancelarii Parafialnej. Kancelaria jest czynna w poniedziałek , wtorek , czwartek i piątek od 16.00 do 17.00, natomiast w sobotę od 9.00 do 10.00. W święta i niedzielę oraz w środę kancelaria jest nieczynna. Proszę też zwrócić uwagę, iż na tablicy informującej o godzinach urzędowania kancelarii ( w budynku plebani) jest zmienna tabliczka informująca, który z księży pełni dyżur.

Dziękuję za dzisiejsze ofiary przeznaczone na wymianę nagłośnienia w kościele i nowe nagłośnienie na cmentarz. Bóg zapłać.