W najbliższy piątek 1 listopada przeżywać będziemy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte odprawiamy o godzinie 8.30. 10.00 i 12.00

W sobotę 2 listopada przypada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze święte o godzinie 8.30, 10.00 i 16.00. Pamiętajmy iż tego dnia w szczególny sposób polecamy Bożemu miłosierdziu naszych bliskich zmarłych. Przez cały tydzień możemy zyskać łaskę odpustu dla naszych zmarłych.

Zapraszamy bardzo serdecznie na ostatnie nabożeństwa różańcowe o godzinie 17.00. W poniedziałek i wtorek dzieci otrzymają ostatnie karteczki, a w środę przynoszą do kościoła swoje uzupełnione wyklejanki. A w niedzielę 10 listopada ci najgorliwsi zostaną wyróżnieni na Mszy Świętej o godzinie 10.00.

Dziękuję serdecznie za ofiary, które do tej pory wpłynęły na wywóz śmieci z cmentarza.

Dziękuję serdecznie  Mieszkańcom wioski Bromierzyk Wieś za dekorację kościoła.  Na przyszłą niedzielę  o dekoracja kościoła proszę mieszkańców wiosek Bromierzyk Kolonia i Pieńki.

Dziękuję również za dzisiejsze ofiary przeznaczone na wymianę nagłośnienia w kościele i nowe nagłośnienie na cmentarz. Bóg zapłać.

Dziękujemy też serdecznie wszystkim darczyńcom i tym, którzy wzięli udział w loterii misyjnej. Wpływ z loterii to 802 zł.