W Kościele trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Pan Jezus domaga się wzajemnej miłości: „To jest moje przykazanie, abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem”. Niech ta miłość stanie się naszym znakiem rozpoznawczym w świecie.

We wtorek, 21 stycznia, przypada Dzień Babci, a w środę, 22 stycznia – Dzień Dziadka. Pamiętajmy i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych dziadków, tych żyjących i tych, którzy już odeszli do domu Ojca. Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia św. i serdeczna pamięć.

W tym tygodniu również  wizyta duszpasterska od poniedziałku do piątku będzie się odbywała popołudniu od godziny 15.00a w sobotę od godziny 9.00

Z tej racji kancelaria parafialna będzie czynna tylko rano od 8.00 do 9.00

W najbliższą sobotę Msze święte będą odprawione o godzinie 17.30 i 18.00. Nie będzie Mszy świętej o 7.00

Od środy przywracamy normalny porządek nabożeństw i urzędowania kancelarii parafialnej.

W niedzielę 26.01.2020 po Mszy Świętej o 10.00 będzie pobierana miara strojów komunijnych dzieci z klas III. Bardzo prosimy o przybycie wszystkich chętnych, którzy chcą zamówić strój albowiem jest to jedyny termin.

Trwa wizyta duszpasterska – kolęda. Dziękujemy serdecznie tym, którzy przyjęli nas w minionym tygodniu. Dziękuję bardzo serdecznie wszystkim za wspólną modlitwę, miłą atmosferę, życzliwość, zainteresowanie sprawami parafii oraz za ofiary składane z racji kolędy oraz na nasze inwestycje parafialne.