WAŻNE! PRZECZYTAJ DO KOŃCA

Drodzy Parafianie! Msze św. w najbliższą niedzielę (8:30, 10:00, 12:00 i 16:00), a także w dni powszednie (17:30 i 18:00) będą odprawiane wedle zamówionych intencji. Zgodnie z zarządzeniem Władz Państwowych i Biskupa Płockiego informujemy, że we Mszy św. może uczestniczyć nie więcej niż 50 osób (szczególnie osoby które zamówiły intencje mszalną).

Zachęcamy do uczestnictwa we Mszach Świętych transmitowanych przez środki masowego przekazu, a szczególnie do Mszy świętej TRANSMITOWANEJ Z NASZEGO KOŚCIOŁA na profilu Facebookowym naszej parafii w najbliższą NIEDZIELĘ o godzinie 12:00. Każdego dnia o godz. 20:30 będziemy również transmitować modlitwę różańcową z naszej świątyni, odmawianą w intencji wszystkich chorych, personelu medycznego i z prośba o Bożą opiekę nad naszą wspólnotą i gminą.

www.facebook.com/ParafiaStarozreby

Z racji, iż musieliśmy przerwać nasze rekolekcje wielkopostne, mamy świadomość, że wielu naszych parafian nie mogło w tym szczególnym czasie łaski skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania. Dlatego bardzo serdecznie zachęcamy do korzystania ze spowiedzi w niedzielę i w dni powszednie. Na nabożeństwach będziemy się gromadzić w małych grupach. Każdego dnia od godziny 17.00 będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. W tym trudnym czasie doświadczenia naszej wiary korzystajmy z tego daru Bożego miłosierdzia. Ofiarujmy spowiedź i komunię świętą ( również tę duchową) w intencji chorych, tych, którzy się nimi opiekują, w intencji naszej parafii i Ojczyzny.

W tym tygodniu nabożeństwo Drogi Krzyżowej będzie transmitowane na profilu Facebookowym naszej parafii w piątek o godzinie 17.00. Nie będzie nabożeństwa z udziałem ludu w kościele. Ci, którzy nie mają możliwości skorzystania z transmisji niech odprawią nabożeństwo prywatnie w domu. Pomocne teksty rozważań ukażą się niebawem na stronie internetowej parafii.

Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć następujące osoby:

Sebastian Malanowski kawaler ze Staroźreb, parafia tutejsza z Moniką Kopczyńską panną z Małej Wsi, parafia Mała Wieś
Adrian Marcinkowski kawaler ze Staroźreb, parafia tutejsza z Mileną Januszewską z Sikorza, parafia Sikórz
Sławomir Kłysiak kawaler z Gocłowa, parafia Łętowo z Żanetą Gzylewską panną z Bromierzyka, parafia tutejsza
Adam Pietrusiński kawaler z Bromierza, parafia tutejsza z Anną Dąbkowską panną z Lasek, parafia Słubice

Ktokolwiek znałby przeszkody występujące między tymi osobami, które uniemożliwiałyby ważne zawarcie związku małżeńskiego, w sumieniu zobowiązany jest zgłosić to do Księdza Proboszcza.

Dziękuję serdecznie mieszkańcom Bromierzyka Wsi i Kolonii za ofiary złożone na kwiaty do Grobu Pańskiego i dekorację świątyni na czas świąteczny. Bóg zapłać.