Dziś przypada kolejna lipcowa niedziela. W czasie wakacji i urlopów nie zapominajmy o świętowaniu dnia Pańskiego. Niech na trasach wakacyjnych wędrówek nie zabraknie świątyń. W każdej z nich na spotkanie z nami czeka Zbawiciel – Jezus Chrystus. Pamiętajmy, aby nasze zachowanie w czasie ich zwiedzania było nacechowane powagą i należną czcią dla Boga obecnego w Najświętszym Sakramencie. Pamiętajmy o godnym stroju, o ciszy i choćby krótkiej modlitwie uwielbienia.

Jutro w poniedziałek po Mszy Świętej o godzinie 18.00 nabożeństwo fatimskie i procesja wokół kościoła. Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich czcicieli Matki Bożej.

Przypominamy , iż wszelkie sprawy kancelaryjne załatwiamy w godzinach urzędowania Kancelarii Parafialnej. W sytuacjach pilnych prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny na numer kancelarii i księdza dyżurującego, który jest wywieszony na tablicy ogłoszeń. kom. 500544505

Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiary składane na rzecz naszej parafii. Dziękujemy też za ofiary złożone w dniu dzisiejszym na tacę. Bóg zapłać.