Przed nami ostatni tydzień sierpnia – miesiąca trzeźwości, a dla wielu ostatnie dni urlopów i wakacji. Starajmy się jak najlepiej wykorzystywać ten czas na pogłębienie naszych wzajemnych relacji rodzinnych czy przyjacielskich.

Dziś po Mszach świętych zbieramy ofiary do puszek na rzecz poszkodowanych w trakcie wielkiego wybuchu w Bejrucie. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

W środę ponownie nasze myśli i serca skierujemy na Jasną Górę, aby uczcić Najświętszą Maryję Pannę Częstochowską.

W przyszłą niedzielę zapraszamy po Mszy świętej o 9.00 wszystkich rodziców dzieci komunijnych czyli klas III i IV ze szkół w Staroźrebach i Przeciszewie. Bardzo proszę o obecność wszystkich rodziców albowiem będziemy podejmować kluczowe decyzje związane z uroczystościami komunijnymi.

Natomiast po sumie zapraszam członków KŻR na wspólną modlitwę i zmianę tajemnic.

Pragnę przypomnieć, że w dniu dzisiejszym przy remizie OSP w Staroźrebach od godziny 12.00 odbędzie się loteria fantowa. Zachęcam bardzo serdecznie do wzięcia w niej udziału i hojnego wsparcia naszych druhów strażaków oraz ich pięknej ofiarnej działalności na rzecz naszej lokalnej społeczności a szczególnie naszej rodziny parafialnej.