W najbliższy wtorek, 8 września, przypada jedno z najstarszych świąt maryjnych: Narodzenie Najświętszej Maryi Panny. W naszej polskiej tradycji znane jest jako święto Matki Bożej Siewnej. Polecając Bożej Opatrzności, za przyczyną i wstawiennictwem Matki Bożej, przyszłoroczne plony, przynieśmy do świątyni tego dnia, na Mszę świętą o 17.30, symboliczną garść siewnego ziarna , które będzie poświęcone na chwałę Boga i pożytek nas wszystkich. Zapraszamy wszystkich rolników.

Rozpoczynamy intensywny okres przygotowań do Uroczystości Komunijnych. Próby do tych uroczystości będą się odbywać w następujących terminach:

I KOMUNIA ŚWIĘTA: 8 wrzesień (wtorek), 10 wrzesień (czwartek) i 17 wrzesień (czwartek).

Spotkania w kościele o godzinie 16.00

Spowiedź dzieci i ich rodziców w sobotę 19 września od godziny 10.00 do 12.00

ODNOWIENIE PRZYRZECZEŃ CHRZCIELNYCH:

15 wrzesień (wtorek), 22 wrzesień (wtorek), 24 wrzesień (czwartek).

Spotkania w kościele o godzinie 16.00

Spowiedź dzieci i ich rodziców w sobotę 26 września od godziny 10.00 do 11.00.

SAKRAMENT BIERZMOWANIA w naszej Parafii będzie udzielany 2 października 2020 r. Bliższe informacje podamy w przyszłym tygodniu. Dlatego zapraszamy na spotkanie wszystkich kandydatów do bierzmowania na spotkanie w przyszłą niedzielę 13 września po Mszy Świętej o 10.00.

 W przyszłą niedzielę 13 września Nabożeństwo Fatimskie i procesja z figurą Matki Bożej wokół kościoła po Mszy Świętej o 16.00.

 W środę 9 września zapraszamy na spotkanie Grupę Lektorów. Spotkanie odbędzie się na plebanii po Mszy świętej czyli o godzinie 18.30.