Chrystus w czasie Eucharystii uczy nas modlitwy. Wielokrotnie wskazywał, że trzeba na nią znaleźć nie tylko miejsce, lecz także czas. Uczymy się w tym kościele, jak w sercu i w codzienności budować świątynię, w której będziemy spotykać Boga twarzą w twarz na modlitwie i wsłuchiwać się w Jego słowa.

Dziś po Mszy świętej o 10.00 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej a po sumie rodziców dzieci przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego.

W czwartek wspomnienie Matki Bożej z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. O godz. 17.30 w szczególny sposób będziemy się modlić za chorych z naszej parafii.

Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, którzy złożyli ofiary na ogrzewanie naszej świątyni. Aby dać szansę wszystkim włączyć się w to nasze dobro wspólne, ofiary zbierane w przyszłą niedzielę również będą przeznaczone na ten sam cel.