Ostatnia niedziela stycznia to Światowy Dzień Trędowatych. Na trąd chorują tysiące ludzi, którzy często z powodu tej choroby są wykluczani ze społeczeństwa, spychani na margines życia. Pomódlmy się dzisiaj w intencji trędowatych, a także ich opiekunów, którzy z wielką miłością codziennie się nimi opiekują.

We wtorek 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego i Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msza Święta z błogosławieniem świec o godz. 17.30. Pamiętajmy o osobach konsekrowanych, które oddały życie w służbie Bogu i Kościołowi.

W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi i Komunii Świętej wynagradzającej Najświętszemu Sercu Jezusa. o godz. 17.30. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 17.00.

W tym tygodniu przypada także pierwsza sobota miesiąca, w którą będzie okazja do spowiedzi i Komunii Świętej wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy i znieważenia. Msza święta o Niepokalanym Sercu Maryi o 17.30.

W przyszłą niedzielę tj. 7 lutego spotkania dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej po Mszy o 10.00, natomiast dla rodziców dzieci przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego po Mszy o 12.00.

Pragnę serdecznie podziękować za ofiary złożone w dniu dzisiejszym na tacę i do skarbony na cele wspólnoty parafialnej i utrzymanie świątyni. Niech dobry Bóg wynagradza błogosławieństwem waszą hojność.