W poniedziałek 4 listopada o godzinie 18.00 przeżywać będziemy Zaduszki Parafialne. Będziemy się modlić za naszych zmarłych, którzy przez ostatni rok odeszli z naszej wspólnoty parafialnej do domu Ojca.(od 1 listopada 2018 r. do 1 listopada 2019 r.) Zapraszamy całe rodziny tych zmarłych do wspólnej modlitwy. Prosimy aby każda rodzina przyniosła ze sobą znicz, który będzie ustawiony na środku kościoła.

Przypominamy, że przez cały tydzień od Uroczystości Wszystkich Świętych można uzyskać odpust zupełny ofiarując go za naszych zmarłych.

W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godzinie 10.00 zostaną  wyróżnione te dzieci, które najgorliwiej uczestniczyły w nabożeństwie różańcowym. Zapraszamy.

Próba scholii w sobotę o godzinie 12.00

Pamiętajmy, iż najwspanialszym darem jaki możemy ofiarować naszym zmarłym jest nasza modlitwa. Cały czas możemy zgłaszać naszych bliskich do wspólnej modlitwy kościoła w tzw. wypominkach.

Dziękuję serdecznie za ofiary złożone do tej pory na wywóz śmieci z cmentarza w wysokości 7975,00 zł. Dziękuję również za ofiary złożone na ten cel w kościele i na cmentarzu w dzień Wszystkich Świętych w wysokości 3220,00 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać za zrozumienie naszej wspólnej sprawy.

Jak słyszeliśmy mamy też nowe nagłośnienie na cmentarzu. Czekam na informacje od Parafian czy w każdym miejscu słyszalność była wystarczająca. Jeśli na nowej części trzeba będzie dołożyć dodatkowe głośniki to w przyszłości to uczynimy.

Bardzo serdecznie proszę o przystrojenie kościoła na przyszłą niedzielę mieszkańców Grabiny i Przedborza.