Dziś przeżywamy XIV niedzielę zwykłą w roku liturgicznym.

Na sumie nastąpi liturgiczne wprowadzenie nowego ks. Proboszcza Krzysztofa Zakrzewskiego którego serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej.

Dziękujemy serdecznie za ofiarę na kwiaty z ul. Polnej, które dołożyliśmy do ogólnego wystroju naszej świątyni. – Bóg zapłać!

Jeśli istniała taka tradycja to ją podtrzymujmy i na przyszłą niedzielę prosimy o kwiaty mieszkańców I cz. ul. Płockiej (od Worowic do ul. Szkolnej)

UWAGA !   Ksiądz Proboszcz, po zaciągnięciu opinii swego poprzednika oraz najbliższych współpracowników a także porównując analogiczne sytuacje w sąsiednich parafiach   przymierza się do zmiany godzin odprawianych nabożeństw. Zamierzamy zrezygnować z Mszy św. porannej a wprowadzić dwie Msze św. popołudniu. Bliższe informacje przekażemy w przyszłą niedzielę.