Dzisiaj rozpoczynają się Kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. Są one częścią Tygodnia Wychowania, który rozpoczyna się zawsze w trzecią niedzielę września. Nasze modlitwy w intencji dzieci, młodzież i wychowawców będą trwały codziennie przez cały tydzień, do przyszłej niedzieli włącznie.

W środę 13 września Nabożeństwo Fatimskie po Mszy świętej o godzinie 18.00.

W czwartek, 14 września, przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

15 września (najbliższy piątek) wspomnienie Matki Bożej Bolesnej. W szczególny sposób modlić się będziemy w intencji wszystkich chorych i cierpiących.

W przyszłą niedzielę, 17 września, przypada Dzień Środków Społecznego Przekazu. Jednocześnie będziemy obchodzili kolejną rocznicę napaści Związku Radzieckiego na Polskę w 1939 roku.

W przyszłą niedzielę, po Mszy świętej o godzinie 10.00, zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci klas III i IV na spotkanie organizacyjne przed uroczystościami komunijnymi.

W sobotę planujemy pielgrzymkę dzieci i młodzieży do Rostkowa. Wyjazd o godzinie 8.00 a powrót około godziny 15.00. Zapisy u katechetów do środy. Koszt wyjazdu 5 złotych.

W najbliższy piątek spotkanie kandydatów do bierzmowania. Uczniowie klas II szkół ponadpodstawowych i starsi. Spotkanie w kościele o godzinie 19.00. Obecność obowiązkowa.

Proszę o odbiór list na śmieci z poszczególnych wiosek.

Możemy zamawiać Msze święte na przyszły rok oraz zgłaszać naszych zmarłych do wspólnej modlitwy kościoła w wypominkach.