Dziś trzecia niedziela zwykła w roku kościelnym, z inicjatywy papieża Franciszka od 2019 roku obchodzona jako Niedziela Słowa Bożego. To szczególne zaproszenie, aby odkrywać tajemnicę Boga przez lekturę Pisma Świętego. Niech będzie to szczególny czas odkrywania Boga i umacniania wiary przez lekturę tekstów natchnionych.

W środę, 25 stycznia, przypada liturgiczne święto Nawrócenia Świętego Pawła. Kończy ono Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

W przyszłą niedzielę, 29 stycznia, jest to ostatnia niedziela miesiąca, dlatego po sumie zapraszam na spotkanie modlitewne i zmianę tajemnic członków KŻR.

Trwa jeszcze wizyta duszpasterska w naszych domach. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Tym wszystkim, których odwiedziliśmy w minionym tygodniu. Przede wszystkim za Waszą obecność, wspólną modlitwę, życzliwość i gościnność  a także za złożone ofiary kolędowe i na funkcjonowanie parafii oraz nasze  inwestycje parafialne, którymi w tym roku jest remont organ w naszym kościele. Wszystkim obecnym za wszelkie dobro składamy serdeczne Bóg zapłać.

Wizyta duszpasterska w tym tygodniu będzie przebiegać w następujący porządku:

Poniedziałek 23 styczeń 2023 – od 15.00

– ul. Kościelna – od ul. Płockiej do Wieczorka

– Kolonia Staroźreby i tzw. ul. Młyńska

Wtorek 24 styczeń 2023 – od 15.00

– ul. Kościelna – od ul. Wieczorka w stronę Sędka

– ul. Kościelna – od plebani w stronę Sędka

Środa 25 styczeń 2023 – od 15.00 – Osiedle Północne

– ul. 11 listopada i ul. Jaśminowa

– ul. Korczaka, ul. Marii C Skłodowskiej i cała ul. Słoneczna ( cała )

Czwartek 26 styczeń 2023 – od 15 – Osiedle Północne

Chopina ( od ul. Płockiej) i ul. Chabrowa ( cała )

Kopernika ( od ul. Chopina) i ul. Młodzieżowa

Kancelaria parafialna od piątku czynna według planu.