Dziś wraz z całym Kościołem obchodzimy uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Wspominamy dzień, kiedy na zgromadzonych w Wieczerniku Apostołów zstąpił Duch Święty pod postacią ognistych języków. Dzięki Jego mocy uczniowie wyszli z Wieczernika, aby głosić całemu światu orędzie zbawienia. Dziś prosimy, aby „Duch Święty dał nam głębiej zrozumieć tajemnicę Eucharystii i doprowadził nas do całej prawdy”. Na Mszy świętej o godzinie 12.00 przeżywamy Uroczystość I Komunii Świętej.

Jutro, 29 maja, przypada święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Pod krzyżem Maryja została dana za Matkę nie tylko Świętemu Janowi, ale także wszystkim ludziom. Będziemy wypraszać Jej orędownictwa w naszych codziennych potrzebach.

Msze święte będą odprawione o godzinie 9.00 i o godzinie 18.00.  Nabożeństwo majowe o godzinie 17.30.

W miesiącu czerwcu, nabożeństwo czerwcowe z Litanią do Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 17.10. Serdecznie zapraszamy, aby poprzez litanijne wezwania przepraszać Boga za nasze grzechy i niewierności.

W najbliższą niedzielę, 04 czerwca, będziemy obchodzili Uroczystość Najświętszej Trójcy. W naszej wspólnocie będziemy przeżywać Uroczystość Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego. Nabożeństwo czerwcowe po Mszy świętej o 16.00.

Próba dzieci klas IV w środę o godzinie 16.00

Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary na wywóz śmieci z cmentarza:

– ul. Jaśminowa  (1 rodzina) – 50

– ul. Piękna (1 rodzina) – 50

– ul. 11 listopada (5 rodzin) – 100

– Staroźreby Kolonia (11 rodzin) – 310

Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.