Dziś w naszej wspólnocie parafialnej przeżywamy uroczystość odpustową ku czci naszego Patrona św. Onufrego. Niech to będzie okazja do tego aby wpatrywać się w postać tego Wielkiego Mistyka, poznawać Go a w codziennym życiu naśladować Jego święte życie.

Uroczysta suma odpustowa o godzinie 12.00 poprzedzona nabożeństwem fatimskim, które rozpoczniemy o godzinie 11.30. Po Mszy świętej procesja eucharystyczna wokół kościoła. Za udział w procesji serdecznie dziękuję asyście procesyjnej, ministrantom, dzieciom komunijnym i sypiącym kwiatki. Dziękuję też siostrze Cecylii za czuwanie nad dziecięcą asystą.

Każdego dnia zapraszamy o 17.10 na nabożeństwo czerwcowe ku czci NSPJ.

W piątek wyjątkowo mamy ślub w naszej parafii o godzinie 17.00 i Msze święte o godzinie 18.00. Nabożeństwo czerwcowe po Mszy świętej.