Kończy się czerwiec – miesiąc szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Jezusa. Mamy za co Boga uwielbiać i za co przepraszać. Zapraszamy na ostatnie w tym miesiącu nabożeństwa czerwcowe codziennie o 17.10

We wtorek 29 czerwca uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Tego dnia w sposób szczególny pamiętajmy o Piotrze naszych czasów, papieżu Franciszku, i ks. bp Piotrze Liberze i prośmy Ducha Świętego, aby towarzyszył im w posłudze.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Będziemy się modlić w intencji powołań kapłańskich. W piątek okazja do spowiedzi i Komunii Świętej wynagradzającej.

W sobotę o godz. 17.30 Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi nasze niewierności i znieważenia.

W okresie wakacyjnym Msze święte w niedzielę o 9.00, 11.00 i 16.00

Dziękuję naszym druhom strażakom: Panom Sławomirowi Lemankiewiczowi, Marcinowi Siedlichowi, Marcinowi Zawłockiemu oraz Panu komendantowi Markowi Ciećwierzowi – za przycinkę drzew przy kościele i przed kościołem. Bóg zapłać.

Dziękuję również Panu Andrzejowi Kurnickiemu za ścięcie trawy na cmentarzu i na parkingu przed cmentarzem. Bóg zapłać.

Dziś na Mszy świętej o 12.00 modlimy się w intencji zmarłej s. Hanny. Pragnę podziękować Panu Piotrowi Gutowskiemu za pamięć i ofiarowaną tablicę pamiątkową. Bóg zapłać.

Prosimy aby zgłaszały się pary, które pragną zawrzeć związek małżeński w 2022 roku w celu rezerwacji terminu i godziny.