Dziś, w pierwszą niedzielę miesiąca, po sumie i procesji spotkanie Kół Żywego Różańca

Jutro, 2 sierpnia, możemy uzyskać odpust zupełny Porcjunkuli, związany ze św. Franciszkiem z Asyżu. Aby uzyskać odpust, należy: pobożnie nawiedzić kościół, odmówić w nim modlitwę Ojcze nasz i wyznanie wiary, być w stanie łaski uświęcającej, przyjąć Komunię Świętą, pomodlić się w intencjach wyznaczonych przez papieża, wykluczyć przywiązanie do jakiegokolwiek grzechu.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek (okazja do spowiedzi i Komunii Świętej wynagradzającej Najświętszemu Sercu Jezusowemu) i pierwsza sobota miesiąca. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.00, a w sobotę o 18.00 Msza Święta o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny.

W piątek 6 sierpnia święto Przemienienia Pańskiego. Msze Święte tego dnia o godz.17.30 i 18.00.

Osoby zainteresowane udziałem w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę proszone są o kontakt w Kancelarii Parafialnej. Możemy też włączyć się w tzw. pielgrzymkę duchową.

Przypominamy, że wyjazd dzieci i młodzieży na wycieczkę z Ks. Michałem, jutro o godzinie 8.00 z parkingu przy szkole.