Zachęcamy do zgłaszania się osób chętnych na pielgrzymkę do Koziebród w dniu 8 września. Zapisy w kancelarii lub zakrystii.

Trwają prace porządkowe na cmentarzu grzebalnym. Zlikwidowaliśmy już kilkanaście zaniedbanych, starych grobów ziemnych i sukcesywnie będziemy te prace kontynuować. W następnej kolejności podejmiemy porządki na części, gdzie są groby dziecięce. Tam też chcemy usunąć uschłe drzewa.

W niedzielę 5 września na sumie o godzinie 12.00 będziemy przeżywać Dożynki Parafialne. Zachęcamy poszczególne wioski do wieńców dożynkowych.

Dziś w naszej wspólnocie, ze smutkiem, żegnamy Ks. Michała, który decyzją Ks. Biskupa zostaje mianowany kierownikiem Ośrodka Charytatywno-Szkoleniowego Caritas w Popowie Letnisku. Z głębi serca pragniemy podziękować za dwa lata przepięknej i owocnej posługi w naszej wspólnocie. Dziękujemy za wszelkie dobro, za życzliwość, za autentyczną postawę kapłańską i tę czysto ludzką. Niech Chrystus Najwyższy Kapłan wynagrodzi wszelkie dobro i obficie błogosławi w nowej posłudze. Twoja osoba pozostanie na zawsze w naszych sercach i pamięci. Ks. Michale pamiętaj, progi tej świątyni i tego domu są dla Ciebie zawsze otwarte.

W przyszłą niedzielę przywitamy Ks. Roberta Piątkowskiego, który przychodzi do nas z Parafii św. Wojciecha w Raciążu.