Dziś przeżywamy w naszej wspólnocie Dożynki Parafialne. Dziękujemy Bogu za tegoroczne płony oraz wszystkim rolnikom, ogrodnikom i sadownikom za ich ciężką pracę. Pragnę podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia naszej uroczystości. Dziękuje przedstawicielom władz naszej gminy  z Panem Wójtem na czele, radnym i sołtysom. Dziękuję tym, którzy wykonali piękne wieńce dożynkowe. Akcji Katolickiej za przygotowanie darów ofiarnych. Państwu Zofii i Pawłowi Rosiak za piękny chleb dożynkowy i chleb, którym się podzielimy. Dziękuję wszystkim składającym dary ofiarne. Serdecznie dziękuję orkiestrze gminnej za uświetnienie naszej uroczystości. Dziękuję asyście procesyjnej i służbie liturgicznej ołtarza. Za obecność i wspólną modlitwę dziękuję druhom OSP ze Staroźreb i Bromierza. Gorące podziękowania składam Pani Agnieszce Gajewskiej za przepiękna dekoracje kościoła na naszą uroczystość. Wszystkim za wszelkie dobro niech Bóg błogosławi.

W środę 8 września wyruszamy na Pieszą Pielgrzymkę do Koziebród. Wymarsz z przed kościoła o godzinie 5.30. Suma w Koziebrodach o godzinie 12.00. Powrót autokarem z Koziebród ok. 14.00. ( wyjazd). Zabieramy ze sobą stosowny stój i wygodne obuwie, prowiant i napoje na trasę.

Dziękuję wszystkim, którzy złożyli w dniu dzisiejszym ofiary na ogrzewanie naszej świątyni w okresie jesienno-zimowym. Aby dać szansę wszystkim włączyć się w to wspólne dobro tradycyjnie również w przyszłą niedzielę ofiary będą zbierane na ten sam cel. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

We wtorek zapraszamy na spotkanie Grupę Lektorów. Spotkanie na plebani o godzinie 19.00

W przyszłą niedzielę na Mszy świętej o 10.00 poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dla pierwszoklasistów. Natomiast po Mszy świętej spotkanie dzieci i rodziców klas komunijnych czyli klas III i IV. Zapraszamy bardzo serdecznie.