Dziś siódma niedziela zwykła w roku kościelnym. Modlimy się wraz z całym Kościołem, abyśmy spełniali słowem i czynem to, co podoba się Bogu.

We wtorek, 22 lutego, obchodzimy święto Katedry Świętego Piotra Apostoła. To dzień naszej łączności z następcą Świętego Piotra, papieżem Franciszkiem. Pamiętajmy o nim w naszej modlitwie, wypraszając mu Bożą pomoc i opiekę w trudzie pasterskiej posługi w Kościele.

W przyszłą niedzielę, 27 lutego – w ostatnią niedzielę lutego rozpocznie się 55. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Modlitewną pamięcią ogarnijmy wszystkich uzależnionych od alkoholu i ich najbliższych, wypraszając im wolność od nałogu.

W sobotę zapraszamy na spotkanie wszystkich ministrantów o godzinie 11.00 natomiast scholę o godzinie 15.00. Spotkania odbędą się w kościele.

W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godzinie 10.00 zapraszamy na spotkanie kandydatów do bierzmowania natomiast po sumie członków KŻR.

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za zrozumienie naszej wspólnej sprawy i złożone ofiary na ogrzewanie naszej świątyni. Aby dać szansę włączenia się wszystkim w nasze wspólne dobro, również w przyszłą niedzielę, ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na ten sam cel. Bóg zapłać.