Dziś kolejna wakacyjna niedziela, dziewiętnasta niedziela w roku liturgicznym. Niech nasze dobre pragnienia wspomaga także orędownictwo Maryi, która w różnych sanktuariach gromadzi rzesze pielgrzymów. Po Mszy świętej o godzinie 18.00 będziemy się łączyć duchowo z pielgrzymami wędrującymi z Płocka na Jasną Górę.

Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja po Mszy Świętej o godz. 11.00.

W sobotę, 13 sierpnia, nabożeństwo fatimskie po Mszy świętej o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy, aby w modlitwie przez ręce Maryi wypraszać Boże dary dla nas i całego świata.

Już w tym tygodniu jest z nami Pan Kamil, nasz nowy organista, który zadebiutuje w przyszłą niedzielę. Powitajmy Go bardzo serdecznie i przyjmijmy z życzliwością w naszej rodzinie parafialnej.

Wszelkie sprawy kancelaryjne załatwiamy z Ks. Bartoszem, który mnie zastępuje w miesiącu sierpniu. W pilnych sprawach kontaktujemy się telefonicznie.