Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych, które odprawiamy każdego dnia o godz. 17.10, przed wieczorną Eucharystią a w niedzielę po Mszy świętej o 16.00.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy w środę, 8 maja, w przypadającą tego dnia uroczystość Świętego Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Msze Święte o zwykłej porze.

Przypominamy o próbach dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej i odnowienia Przyrzeczeń Chrztu świętego.

W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. I jak już wspomnieliśmy na Mszy świętej o godzinie 12.00 będziemy w szczególny sposób modlić się w intencji naszych braci strażaków. Zapraszam serdecznie wszystkich druhów, ich rodziny, sympatyków i tych wszystkich, którzy przez wspólną modlitwę chcą im okazać wdzięczność za wszelkie dobro jakie czynią dla naszej wspólnoty.

We wtorek zapraszamy na godzinę 19.00 wszystkich lektorów. Spotkanie tradycyjnie odbędzie się na plebani. Liczymy na obecność wszystkich.

Z małym wyprzedzeniem pragnę poinformować, że w przyszły poniedziałek, 13 maja, pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie. Z tej też racji różaniec fatimski i nabożeństwo majowe po Mszy świętej o godzinie 18.00.