W dzisiejszą uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego wyznajemy wiarę, że Pan Jezus wstąpił do nieba, by przygotować tam dla nas miejsce i tam nas wszystkich oczekuje.

Każdego majowego wieczoru zapraszamy na wspólną modlitwę maryjną: o godz. (…) – nabożeństwo majowe w kościele o godzinie 17.10

Jutro przypada 107. rocznica pierwszego objawienia fatimskiego i 43. rocznica zamachu na Świętego Jana Pawła II. To dzień wspomnienia Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej. Różaniec fatimski i nabożeństwo majowe po Mszy świętej o godzinie 18.00 zakończone procesją z figurą Matki Bożej wokół kościoła.

Przypominam o próbach przed I Komunią Świętą – wtorek godzina 16.00. Spowiedź dzieci i rodziców w czwartek od godziny 16.00.

Natomiast w środę i piątek o godzinie 16.00 próby dzieci do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu świętego.

Pragnę przekazać informacje o badaniach , które są realizowane w jednej z naszych przychodni. Plakat z wykazem badań oraz cenami jest wywieszony na tablicy ogłoszeń. Bliższe informacje można uzyskać i zapisać się bezpośrednio w przychodni.

Bardzo serdecznie proszę sołtysów z poszczególnych wiosek o odebranie list na zbiórkę ofiar za wywóz śmieci z cmentarza za I półrocze b.r. Listy w Staroźrebach dotrą do mieszkańców przez pośrednictwo Pani Sołtys.