W dniu dzisiejszy gościmy w naszej świątyni relikwie św. O. Pio. Znajdźmy chwilę na krótką modlitwę przy relikwiach tego świętego wypraszając łaski dla siebie i naszych rodzin.

W środę w naszej parafii przeżywamy dzień eucharystyczny. Plan jest wywieszony na tablicy ogłoszeń. Między nabożeństwami i adoracją zorganizowaną możliwość adoracji prywatnej w ciszy.

W czwartek, 13 czerwca, obchodzimy wspomnienie Świętego Antoniego z Padwy. Nadto w trzynasty dzień miesiąca po Mszy świętej o 18.00 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie i procesję z figurą Matki Bożej wokół kościoła.

W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy odpust ku czci świętego Onufrego patrona naszej parafii. Sumie odpustowej o godzinie 12.00 będzie przewodniczył ks. kan. Roman Bagiński, ekonom naszej diecezji. Zapraszam serdecznie asystę procesyjną, służbę liturgiczną ołtarza, druhów OSP z naszej parafii, orkiestrę gminną i wszystkich Parafian oraz miłych gości.

W piątek o godzinie 16.00 zapraszamy do salki na próbę scholii.

Dziękuję za ofiary na wywóz śmieci z cmentarza:

– Mieczyno ( 17 rodzin) – 330 zł

– Przedbórz i Borowo ( 20 rodzin) – 470 zł

-ul. Chabrowa ( 3 rodziny ) – 90 zł

– Przeciszewo Wieś ( 11 rodzin) -380 zł

– Nowy Bromierz ( 17 rodzin ) -340 zł

Dziękuję też za ofiary złożone do puszek na renowację figury Matki Bożej. Zebrano kwotę 3640 zł. Dodatkowo przekazano ofiarę od ulicy Kościelnej – 600 zł oraz ofiarę zebraną od Radnych naszej Gminy w wysokości 700 zł. Sumie zebrano kwotę 4940 zł. Oraz ofiarę od naszego parafianina w wysokości 1000 zł, którą przeznaczyliśmy na frezowanie karp. Całkowity koszt tych inwestycji to 11000 zł. Wszystkim ofiarodawcom składam serdeczne Bóg zapłać za zrozumienie naszej wspólnej sprawy. Niech Matka Bożą wszystkich ludzi dobrego serca otacza swoją opieką.