Dziś przeżywamy w naszej wspólnocie parafialnej odpust ku czci św. Onufrego patrona naszej Parafii. Pragnę serdecznie podziękować Ks. kan. Romanowi Bagińskiemu, ekonomowi diecezji płockiej, za przewodniczenie odpustowej Eucharystii i wygłoszone słowo Boże. Dziękuję kapłanom z dekanatu za obecność i wspólną modlitwę. Asyście procesyjnej, dziewczynkom sypiącym kwiatki, ministrantom. Serdecznie dziękuję druhom OSP z naszej parafii.

Zapraszamy na czerwcowe nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa każdego dnia o godz. 17.10 przed wieczorną Eucharystią.

W piątek, 21 czerwca, zakończy się kolejny rok szkolny i katechetyczny. Na dziękczynną Mszę Świętą zapraszamy w czwartkowy wieczór o godzinie 17.30, Podziękujemy Panu Bogu za miniony rok wspólnych chwil spędzonych w szkole. Będziemy też prosić o opiekę i błogosławieństwo na nadchodzące wakacje.

Pragnę podziękować za ofiary złożone na wywóz śmieci z cmentarza:

– Przeciszewo Kolonia (15 rodzin) – 460 zł

– Opatówiec (9 rodzin) – 380 zł

– ul. Głowackiego (12 rodzin) – 200 zł

– Bromierz (11 rodzin) – 230 zł

– Staroźreby Kolonia (13 rodzin) – 410 zł

Wszystkim ofiarodawcom za zrozumienie naszej wspólnej sprawy składam serdeczne Bóg zapłać.

Zakończyliśmy remont salek na starej plebani, które będą przeznaczone na spotkania ministrantów i innych grup z naszej parafii. W jednej z sal urządziliśmy siłownię a w następnej jest stół do ping-ponga i planujemy jeszcze inne atrakcje. Lada moment będziemy z nich korzystać a niebawem przedstawię sprawozdanie o kosztach tej inwestycji. Można zobaczyć jak to wygląda na stronie parafialnej.