Przypominam już z wyprzedzeniem, że w lipcu i w sierpniu Msze święte w niedzielę będą odprawiane o godzinie 9.00, 11.00 i 16.00. W ostatnią niedzielę 30 czerwca Msze święte jeszcze tak jak przez cały rok. W przyszłą niedzielę po sumie zapraszam na spotkanie członków KŻR. W czasie wakacyjnym spowiedź święta będzie przed Mszą świętą dlatego zapraszam nieco wcześniej do świątyni.

Każdego czerwcowego wieczoru o godz. 17.10 zapraszamy na nabożeństwa ku czci Serca Pana Jezusa.

Jutro przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela. To poza Jezusem i Jego Matką, Maryją, jedyny święty, którego czcimy ziemskie narodziny.

Natomiast w sobotę, 29 czerwca, świętować będziemy uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. To dwa filary, na których opiera się cała nasza kościelna wspólnota. Zapraszamy na wspólną modlitwę na Mszach Świętych w intencji całego Kościoła, jego widzialnej głowy, a także nas samych, byśmy stawali się apostołami Chrystusa w miejscu naszej pracy, nauki i odpoczynku. Zbierana w tym dniu taca jest przeznaczona na potrzeby Stolicy Świętej.

Życzliwością i modlitwą pragniemy otoczyć naszych ojców w dniu ich święta, a także wszystkich obchodzących w rozpoczynającym się tygodniu swoje osobiste uroczystości. Pamiętamy o naszych zmarłych, zwłaszcza o zmarłych ojcach, polecając ich nieskończonemu miłosierdziu Boga…