W najbliższy poniedziałek rozpoczniemy doroczne Dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące. Do środy włącznie przez wstawiennictwo Maryi oraz Świętych podczas procesji błagalnych będziemy prosili o błogosławieństwo Boże dla ciężko pracujących na roli, o sprzyjającą pogodę dla wzrostu zasiewów i obfitych plonów, aby nikomu w naszej Ojczyźnie i na całym świecie nie brakowało chleba powszedniego.

W środę, 13 maja, w liturgii wspominamy Matkę Bożą Fatimską oraz 45. rocznicę zamachu na Świętego Jana Pawła II. Mając przed oczami wydarzenia z 13 maja 1981 roku, wpatrujmy się w jego święte życie, na jego wzór starajmy się żyć w pełnej komunii z Panem Bogiem i całkowicie zawierzmy Maryi nasze rodziny i nasze osobiste codzienne sprawy. Zapraszamy na wieczorną Eucharystię i nabożeństwo fatimskie w naszym kościele o godz. 18.00. Wyjątkowo tego dnia nie będzie majowego o 17.10.

W czwartek, 14 maja, w liturgii czcimy Świętego Macieja Apostoła, wybranego do grona Dwunastu w miejsce Judasza

Natomiast w sobotę, 16 maja, przypada święto patrona Polski, Świętego Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika.

W przyszłą niedzielę, 10 maja, będziemy celebrowali uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

We wtorek na godzinę 18.30 zapraszamy na próbę dzieci klas IV przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego

W piątek na godzinę 18.30 zapraszamy na próbę kandydatów do bierzmowania.

Natomiast w piątek na godzinę 19.00 zapraszam na plebanię członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Liczę na obecność wszystkich albowiem poczynimy ostatnie ustalenia przed wizytacją.